gry kasyno przez vpn

ARCHIWUM

$1.000.000 w każdą niedzielę w turnieju PokerStars Sunday Million

PokerStars.com jest pierwszą witryną oferującą w każdą niedzielę turniej w grze hold’em bez limitu z gwarantowaną pulą nagród, która wynosi aż 1 mln dolarów. Co tydzień ten turniej jest coraz lepszy. Za zajęcie pierwszego miejsca, nagroda jest zawsze większa niż 100 000 USD.

Zazwyczaj wpisowe wynosi 215 dolarów. W każdym ostatnim tygodniu miesiąca wpisowe wynosi 530 dolarów. Cztery razy w roku firma PokerStars organizuje turnieje z wpisowym w wysokości 1050 USD dla najlepszych z najlepszych pokerzystów. W każdym tygodniu ktoś wymienia te wpisowe na gotówkę, która wystarcza na zakup domu. Dodatkowo, w witrynie PokerStars organizowane są turnieje kwalifikacyjne do turnieju Sunday Million, dzięki czemu można wziąć udział w wielkiej imprezie, inwestując tylko parę dolarów.

Darmowe oprogramowanie

Znalezienie turnieju kwalifikacyjnego jest proste. W holu gry PokerStars kliknij opcję Turniej, a następnie opcję Turnieje kwalifikacyjne. Za symboliczną kwotę 3 USD możesz zagrać o dowolnej porze dnia w turnieju kwalifikacyjnym i wygrać prawo uczestnictwa w turnieju Sunday Million.

Jeśli następnie dzięki umiejętnościom i szczęściu zasiądziesz przy stole finałowym tej wielkiej imprezy, pracownik firmy PokerStars będzie przygotowany, aby Ci pogratulować i pomóc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów. To kolejny sposób, w jaki firma PokerStars stara się jak najlepiej obsługiwać swoich klientów.

W witrynie organizowany jest największy cotygodniowy turniej na tej świecie. Teraz nadszedł czas na zwycięstwo i podjęcie decyzji, na co wydać wygraną.

kasyna gry