gry kasyno przez vpn

ARCHIWUM

D.Kubacki – R.Velta, typ: 2, kurs: 2.1

Dyscyplina: Sporty zimowe
Rodzaj zakładu: Head to head
Typ: 2
Kurs: 2.10
Stawka: 4/10
Data rozpoczęcia: 29.12.2010 16:00
Bukmacher: Betsafe

Koło tego typu nie mogę przejść obojętnie. To jest przykład typowego valuebeta. Ja rozumiem , że Velta nie spisuję się tutaj najlepiej ale kursy na niego z kosmosu.
Norweg kontra nasz dwudziestoletni Dawid Kubacki.

Rune od początku sezonu , od Lillehammer skacze naprawdę dobrze. W klasyfikacji generalnej zajmuje wysokie dwudzieste miejsce z dorobkiem siedemdziesięciu sześciu punktów. Świetnymi skokami pokazał się u siebie w norweskim Lillehammer.

Tam Velta od treningów po kwalifikacje lądował bardzo daleko co dawało mu zawsze kwalifikację do konkursów głównych a nawet do trzydziestki. Mało tego Velta w tym sezonie już dwukrotnie wskakiwał do pierwszej dziesiątki zawodów !!! Jak , więc porównywać Dawida do Norwega skoro polak jeszcze ani razu nie punktował, ma problemy z systematycznym wejściem do konkursowej „50”, a jego najlepszy miejsce do tej pory była trzydziesta druga lokata ,z resztą poprzez wiatr pod narty bowiem pamiętamy jak było w ostatnim konkursie w Engelbergu. Czy forma Kubackiego rośnie? Według mnie wszystkie jego skoki na Oberstdorfie były przeciętne, ten z kwalifikacji nawet niezły jednak Dawid nie jest równym skoczkiem, który potrafi odać dwa dobre skoki. Polak skacze w parze z Finem Koivurantą. Faworytem tego pojedynku zdaje się być punktujący w jednym z konkursów Fin. Rune Velta ma ciężkiego rywala jakim jest Kamil Stoch. Odległości Velty w treningach były słabe. Pierwszy jak i drugi skok norweg miał w plecy, podczas gdy Kubacki w pierwszym 0,1 m/s w drugim -0,7m/s. W kwalifikacjach 126.5 metra Dawida , 122.5 Velty.
Dzisiaj w konkursie nie wydaję się, że Dawid złapie się do „30”, Veltę czeka bardzo ciężkie zadanie skacze z silnym Stochem, ale mimo tego mobilizację musi mieć większą przy takim rywalu. Norweg będzie skakał siódmy po Dawidzie także liczę, że warunki nie zmienią się na gorsze a jeśli tak się stanie Velta powinien pokazać , że bukmacher popełnił duży błąd wystawiając taki kurs na niego.
VALUE VALUE , także nie ma co się zastanawiać.

kasyna gry