gry kasyno przez vpn

ARCHIWUM

Księgę Rekordów Guinnessa: PokerStars oficjalnie największy!

Stadion Miejski Maracana w Rio de Janeiro w Brazylii jest największym piłkarskim (lub, jak kto woli, futbolowym) stadionem na świecie. Może się na nim pomieścić około 155,000 kibiców. W południe w USA (czasu ET) i w najlepszym czasie w Europie, ilość osób grających na PokerStars mogłaby wypełnić niemal każde miejsce na tym stadionie.

W lutym 2006 roku, PokerStars stał się pierwszym internetowym pokojem pokerowym, na którym grało równocześnie 100,000 graczy. Był to moment warty odnotowania przez Księgę Rekordów Guinnessa z 2007 roku. Mniej niż dwa lata później, w ostatnią niedzielę roku, przy wirtualnych stołach PokerStars siedziało w tym samym czasie 150,000 graczy. To dokładnie to samo, gdyby niemal wszyscy mieszkańcy polskiego Olsztyna równocześnie usiedli do gry w pokera!

Gorączka pokera opanowała również duże niedzielne turnieje na PokerStars. Rozgrywany raz na kwartał Sunday Million z wpisowym 1050$ przyciągnął ponad 1,800 graczy, co sprawiło, że pula nagród wyniosła 1.8 miliona dolarów. W niedzielnym turnieju za 10$ (Sunday Hundred Grand) z gwarantowaną pulą 100,000 dolarów wzięło udział 20,000 graczy.

Takie dni sprawiają, że jesteśmy wdzięczni za pokera internetowego. Nie jest łatwo znaleźć ponad 20,000 krążków rozdającego w tak krótkim czasie… zwłaszcza w niedzielę.

kasyna gry