gry kasyno przez vpn

ARCHIWUM

Metallurg Magnitogorsk – Bars Kazań, typ: Over 5, kurs: 1.62

Dyscyplina: Hokej
Rodzaj zakładu: Under / Over
Typ: Over 5
Kurs: 1.62
Stawka: 5/10
Data rozpoczęcia: 28.12.2010 15:00
Bukmacher: Bet365

Zagrają drużyny numer dwa i trzy , jeśli chodzi o najmocniejszą ofensywę w KHL. Jakiego wyniku się tutaj można spodziewać ?? Według mnie overowego.

Siła rażenia w ofensywie Mettalurga jest potężna. Tuż za UFĄ są drużyną ,która ma najwięcej trafień w domu. Średnio wychodzi, że strzelają u siebie grubo ponad trzy bramki na mecz , a w piętnastu z dziewiętnastu meczów na własnej tafli notowali trzy trafienia lub więcej. W defensywie nieźle jednakże jest parę drużyn z lepszą linią obronną od gospodarzy tego spotkania. Podobnie zresztą jest u przyjezdnych. Identyczna ilość straconych bramek jak u ich rywali – jest to liczba stu straconych bramek z tym, że Kazań ma o dwa mecze rozegrane więcej. Mają najwięcej strzelonych bramek w meczach wyjazdowych, średnio trafiają 3,4 G na mecz. Na wyjazdach grali dotychczas dziewiętnastokrotnie, w piętnastu strzelili rywalom trzy lub więcej bramek. Wybrałem linię pięciu trafień, a tutaj statystyki przedstawiają się następująco : Magnitogorsk (HOME 15/19 Over) , Bars (AWAY 14/19 Over).

Warto również spojrzeć na historie spotkań pomiędzy Mettalurgiem a Kazaniem. Tutaj patrząc an mecze z obecnego sezonu widać zdecydowanie, że historia przemawia za moim typem.

Ponadto gospodarze w bardzo dobrej formie strzeleckiej, goście nieźle, w ostatnim czasie więcej trafiają na taflach rywali.

kasyna gry