gry kasyno przez vpn

RULETKA

Najpopularniejsze zakłady w ruletce

Oto jakie sa najpopularniejsze zakłady w ruletce

Zewnętrzne

Red, Black – są to zakłady na czerwone bądź czarne numery
1st 18, 2nd 18 – są to zakłady na numery 1 – 18 i 19 – 36
Even, Odd – jest to zakład na parzyste bądź nieparzyste numery
Dozen Bet – jest to zakład na tuziny: 1 – 12, 13 – 24, 25 – 36
Column Bet – jest to zakład na kolumnę
Six Line Bet – jest to zakład na linię
Five Bet – jest to zakład na pierwsze pięć numerów ( czyli 0,00,1,2,3)
Corner Bet – jest to zakład na cztery numery
Street Bet – jest to zakład na trzy numery
Split Bet – jest to zakład na dwa numery

Wewnętrzne
Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie kasyna na nie zezwalają.

Orphelins („sieroty”)
Seria to: 1,20,14,31,9. 5 żetonów lub ich wielokrotności są uznawane zakładem.
Tiers („trzeci”)
Seria to: 27,13,26,11,30,8,23,20,5,24,16,33 ( oczywiście na kole z pojedynczym zerem). 6 żetonów lub ich wielokrotności są uznawane zakładem.
Voisins (Sąsiedzi)
Seria to: 22,18,29,7,28,12,35,3,26,0,32,15,19,4,21,2,25 ( też na kole z pojedynczym zerem). 9 żetonów lub ich wielokrotności są uznawane zakładem.

Wśród liczb znajdujących się na kole ruletki, wyjątkową rolę pełni liczba zero. Można, bowiem obstawiać nie tylko tę liczbę, ale również jej kombinacje. Wygrana w przypadku trafnego wytypowania zera czy jego kombinacji jest wypłacana na takich samych zasadach jak w przypadku wszystkich innych liczb czy ich kombinacji.

STREET, CORNER i Split to kombinacje zera dostępne w ruletce. Jeśli obstawimy na przykład szanse proste, a kulka zatrzyma się na zerze przegrywamy połowę obstawionego zakładu. Jeśli zaś obstawimy tuziny czy kolumny a jednak wypadnie zero przegrywają wszystkie dokonane zakłady.
Jak można wygrać w ruletkę?

Podkreślmy, że [#%6#6]ruletka[/#%6#6] to typowa gra losowa, tu wygrana przede wszystkim zależy od posiadanego w danym momencie szczęścia. Każdy, kto systematyczne grywa w ruletkę po pewnym czasie ma swoje szczęśliwe metody na wygraną. Jedni, więc obstawiają np. wyłącznie kolory, inni decydują się na obstawianie konkretnych liczb. Powstało, więc jak i innych losowych grach wiele systemów i sposobów na wygranie. W jakiej mierze będą one skuteczne w danym przypadku naprawdę trudno określić. Nie zawsze stosowanie określonego systemu gwarantuje wygraną. Najlepszym sposobem jest sprawdzenie prawdziwości tych słów osobiście.

Więc najlepiej po prostu te teorie sprawdzić samemu w grze. Obstawianie mądrze stawek to podstawa udanej gry, może zamiast stawiać ogromne kwoty warto iść do celu małymi kroczkami i obstawiać małe stawki. Być może to właśnie jest dla Ciebie najlepsza strategia na wygraną?
jak znasz już najpopularniejsze zakłady w ruletce to możesz zagrać w jednym z bezpiecznych kasyn które opisaliśmy.

kasyna gry