gry kasyno przez vpn

POKER

Jak odczytać przeciwnika przy pokerze

Na wygraną w pokera składa się wiele rzeczy. Najważniejsza z nich jest umiejętność podejmowania dobrych, przemyślanych decyzji. By takie decyzje móc musimy zwrócić uwagę na wiele rzeczy, przeanalizować sytuację.

Pomocna może okazać nam się umiejętność obserwacji drugiego pokerzysty i jego zachowań przy stoliku do pokera. Podczas gry w kasynie warto poświęcić pierwszą godzinę na obserwację przeciwników. Jak zachowują się przy danej ręce, co charakterystycznego robią podczas blefowania lub przeciwnie, gdy posiadają mocną rękę.

Podczas gry warto niejednokrotnie rozmawiać z przeciwnikami, i rejestrować ich reakcje w zależności od tego, o czym rozmawiamy i jak przebiega sytuacja przy pokerze. Ważne jest zwrócenie uwagi na schemat licytacji prowadzonej przez danego gracza. Jeżeli taki schemat uda nam się rozszyfrować to zdobywamy przewagę nad przeciwnikiem, gdyż wiemy, czego się spodziewać po jego kartach.

Należy także kontrolować swoje reakcje, dlatego warto spoglądać na swoje karty dopiero, gdy przyjdzie nasza kolej. Dzięki temu czas na obserwacje znacznie nam się wydłuży a i sami nie będziemy wykonywać jakiś niekontrolowanych ruchów, gdy licytacja będzie się przedłużać. Zawsze należy pamiętać, że przy stoliku pokerowym nie tylko my obserwujemy, niejednokrotnie jesteśmy także obserwowani.

kasyna gry