gry kasyno przez vpn

ARCHIWUM

PokerStars dodaje pikanterii Tabeli Liderów Turniejowych

Pod koniec roku 2007, kiedy witryna PokerStars przedstawiła Paszport PokerStars i dała szanse na jego zdobycie 100 najlepszych graczy Tabeli Liderów Turniejowych, musieliście się już spodziewać nowych atrakcji na rok 2008. Teraz właśnie nadszedł na nie czas.

Witryna PokerStars dokonała właśnie kilku aktualizacji w Tabeli Liderów Turniejowych, dzięki czemu stała się ona czymś więcej niż tylko konkursem silnej woli oraz dumy. Teraz, każdego miesiąca toczyć się będzie rywalizacja o duże pieniądze. Co więcej, na koniec każdego roku, do wygrania będą wspaniałe nagrody.

Zgodnie z uaktualnionymi stronami Tabeli Liderów Turniejowych w witrynie PokerStars, najlepszych 200 graczy z każdej Miesięcznej tabeli TLB podzieli

między siebie 30,000$ w gotówce, z czego 5,000$ trafi do zwycięzcy w danym miesiącu. Dodatkowo, najlepszy 1000 graczy w danym miesiącu, rywalizować będzie o 20,000$ w puli nagród comiesięcznego darmowego turnieju TLB.

Wszystko to jest ekscytujące. Jednakże, to nagrody Rocznej Tabeli Liderów Turniejowych będą tym co zdecydowanie wszyscy będą starać się zdobyć. Po pierwsze, najlepszych 100 graczy Rocznej TLB weźmie udział w darmowym turnieju z pulą nagród w wysokości 100,000$. Dodatkowo, trzech najlepszych graczy Rocznej TLB otrzyma własne Paszporty PokerStars. Gracz, który zajmie pierwsze miejsce otrzyma wejściówki na pięć ważnych turniejów na żywo. Gracz, który zajmie drugie miejsce otrzyma paszport na trzy turnieje. Gracz, który zajmie trzecie miejsce otrzyma paszport na dwa turnieje.

Ponieważ zajęcie miejsca w Tabeli TLB jest prestiżowym osiągnięciem, witryna PokerStars stworzyła Galerię Sław Tabeli Liderów Turniejowych. Znajdziesz tam graczy, którzy zdobyli największa ilość punktów w Tygodniowych, Miesięcznych oraz Rocznych Tabelach TLB. Znajdziesz tam również listę graczy, którzy od stycznia 2005 roku, najwięcej razy zwyciężyli w Tygodniowej TLB

Trwa styczeń i do końca roku pozostało jeszcze jedenaście miesięcy oraz sporo do zrobienia. Jednakże, w tym momencie przyszłego roku, nowa grupa graczy w witrynie PokerStars posiadać będzie już swoje Paszporty PokerStars.

kasyna gry