gry kasyno przez vpn

ARCHIWUM

Premia 100% za wpłaty w PokerStars

PokerStars prezentuje jedne z najlepszych premii za wpłaty (prawdziwe pieniądze) pokerowe online. Bonusy za wpłaty będą doskonałym sposobem na zwiększenie ilości pieniędzy gracza wyłącznie przez dokonywanie wpłat i granie w najlepszym pokoju pokerowym w Internecie.

Firma PokerStars zobowiązała się oferować wyróżniającym się pokerzystą online najlepsze warunki gry w pokera online, a ich program premii i bonusów za wpłaty jest tylko jedną z dodatkowych usług, dostępnych dla graczy w witrynie PokerStars.
Promocja Premia za pierwszą wpłatę
Premia za pierwszą wpłatę w wysokości 100%

Jeśli od chwili obecnej do końca 2008 roku dokonasz pierwszej wpłaty prawdziwych pieniędzy, firma PokerStars przyzna Ci premię w wysokości 100% wpłaty (maksymalna wartość premii to 50 USD). Użyj kodu premii „First2008”, aby zacząć zdobywać dodatkową gotówkę.

Aby otrzymać tę premię, wystarczy grać w witrynie PokerStars i zebrać 10 razy więcej podstawowych punktów FPP niż wynosi kwota premii. Od czasu dokonania pierwszej wpłaty masz sześć miesięcy na zdobycie punktów FPP potrzebnych do otrzymania premii. Ta promocja kończy się 31 grudnia 2008 roku.
Premie za ponowne doładowanie

Od czasu do czasu firma PokerStars oferuje dotychczasowym graczom premie za ponowne doładowanie konta. Informacje o tych premiach za ponowne wpłaty są publikowane w biuletynach e-mail, na stronie domowej Pokerstars, na naszej stronie o PokerStars oraz w oprogramowaniu do gry w pokera online, więc pamiętaj, aby codziennie odwiedzać naszą witrynę sieci Internet lub grać w gry pokerowe w witrynie PokerStars — dzięki temu nie przegapisz ogłoszeń dotyczących premii za ponowne wpłaty.

kasyna gry