gry kasyno przez vpn

ARCHIWUM

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers, typ: Spurs -3.5, kurs: 2

Dyscyplina: Koszykówka
Rodzaj zakładu: handicap punktowy
Typ: Spurs -3.5
Kurs: 2.00
Stawka: 5/10
Data rozpoczęcia: 29.12.2010 02:30
Bukmacher: Pinnaclesports

Lakers są w kiepskiej formie i pokazały to dwa ostatnie mecze: z Bucks i Heat. Wpadkę z Kozłami można było jeszcze traktować jako typowy wypadek przy pracy, ale prestiżowy mecz z Heat pokazał, że Gasol,

Odom i Bynum nie są w formie, a sam Kobe nie jest w stanie wygrywać takich meczów szczególnie przy dobrej obronie przeciwnika i słabszej dyspozycji własnej związanej choćby z wiekiem. Celem Jeziorowców jest oczywiście home court advantage w play-off, ale już teraz widać, że zarówno na Zachodzie (Spurs, Mavs) jak i na Wschodzie (Celtics, Heat) będzie o to bardzo ciężko mimo ustawicznego wzmacniania i tak już mocnej strefy podkoszowej (najpierw Ratliff, później Joe Smith). W NBA są w tej chwili gorętsze zespoły i to one mogą miedzy sobą rozegrać batalię o hca.

Dla Spurs będzie to niezwykle ważny pojedynek. Zwycięstwo da graczom Popovicha komfort i możliwość dania odpoczynku dla najważniejszych graczy, którzy jak wiadomo są już w sile wieku. Z drugiej strony będzie to też taki mini-test na to czy rzeczywiście Spurs mają wyrównany skład, który potrafi zagrozić Lakersom w 7-meczowej serii. To czego im brakuje to chyba tylko wzrost pod koszem, bo na papierze Duncan, Blair i McDyess nie równoważą trio Gasol-Bynum-Odom i w tym momencie rozumni fani Jeziorowców mogą jeszcze spać spokojnie, bo do maja całe trio (może prócz przeżywającego prawdziwy maraton Odoma) na pewno odzyska formę. Porażka Spurs dziś, przy słabej formie Hiszpana i przy powrocie Bynuma może przekreślić świetny bilans Spurs w chwili obecnej i postawić na jego miejscu wielki znak zapytania- ne ukrywajmy bowiem, taka drużyna jak Ostrogi gra tylko i wyłącznie o Mistrzostwo. Dlatego sądzę, że Popovich także uważa ten mecz za bardzo ważny. Mimo B-2-B po domowym meczu z Washington (tylko Parker i Jefferson grali w nim dłużej niż 30 minut) sądzę, że dziś dużo większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze.

kasyna gry