gry kasyno przez vpn

OCZKO

Sprawdzona strategia gry BlackJack na pieniądze

Czy istnieje sprawdzona strategia gry BlackJack na pieniądze? Gracze na przestrzeni lat obmyślali strategie gry do każdej gry hazardowej. Tak i do Blackjacka powstało kilka strategii, mających na celu zagwarantowanie wygranej.

Wytrawni gracze stosują nawet kilka strategii, dzięki czemu ich szansa na wygraną znacznie wzrasta. Zaznajomienie się z najpopularniejszymi strategiami pozwoli, więc Wam zwiększyć swoje szanse na wygraną, ale i dowiecie się, jaką strategię przyjęli Wasi przeciwnicy. Poniżej przedstawiamy te najczęściej stosowane:

-ubezpieczenie – jest to dodatkowa stawka, której wartość stanowi połowę wartości stawki podstawowej. Gracz może dobrać taką dodatkową stawkę, jedynie w wypadku, gdy krupier posiada Asa. Wówczas gracz obstawia, że np. druga karta krupiera może mieć wartość 10 i krupier ma blackjacka. Jeśli tak jest faktycznie i krupier na ‘oczko”, gracz przegrywa kwotę podstawową, ale za ubezpieczenie otrzymuje wygraną płaconą 2:1.

-rozdwojenie kart, gracz otrzymał dwie karty o tej samej wartości np. dwa króle. Gracz może, więc podwoić stawkę, którą początkowo postawił oraz może dobierać karty po ich rozdwojeniu. Zagranie to określane jest split.

-podwojenie stawki, czyli double down. Gracz może tak zagrać tylko i wyłącznie wtedy, gdy dostał już dwie pierwsze karty. Jeśli zdecyduje się w tym momencie na podwojenie stawki może dobrać jeszcze tylko jedną kartę.

-dobieranie – po rozdaniu kart, przez krupiera gracz odsłania dwie karty, natomiast krupier odsłania tylko jedną. Dobieranie w tym momencie polega na tym, że gracz, widząc kartę krupiera, decyduje się na dobranie kolejnej karty. Takie posunięcie nazywa się hit

-nie dobieranie kart, gracz nie dobiera kart, w głównej mierze, dlatego, że karty, które otrzymał, posiadają dużą wartość. To posunięcie nazywane jest pass.

Kasyna online umożliwiły każdemu chętnemu zagranie w tą ciekawą grę, nie trzeba od razu być doświadczonym graczem, można po prostu spróbować swoich sił. Kasyna online często, bowiem oferują darmowej gry na próbę, jest to świetna forma sprawdzenia swoich umiejętności. Po opanowaniu zasad gry wart, więc zagrać o prawdziwe pieniądze. Ta wyjątkowa gra dla wielu graczy okazała się niezłym źródłem dochodu. Być może również dla Was okaże się szczęśliwa. Nie watro, więc dłużej zwlekać wystarczy zapoznać się z zasadami i dostępnymi strategiami a być może i dla Was blackjack okaże się ulubioną grą. Ta gra może dać Wam szansę na wielkie wygrane. Wejdźcie do świata kasyn online a otworzy się przed Wami nieznany dotąd, ale fascynujący świat hazardu. Jedyny krok, jaki musicie wykonać to zarejestrowanie się w wybranym kasynie a ten wspaniały świat stanie przed Wami otworem.
Jak chcesz zobaczyć czy Twoja sprawdzona strategia gry BlackJack na pieniądze przyniesie Ci zysk to zagraj w kasynie które polecamy aby byc bezpiecznym.

kasyna gry