gry kasyno przez vpn

ARCHIWUM

Sunderland vs Blackpool, typ: 1, kurs: 1.63

Dyscyplina: Piłka nożna
Rodzaj zakładu: trzydrogowo
Typ: 1
Kurs: 1.63
Stawka: 5/10
Data rozpoczęcia: 28.12.2010 16:00
Bukmacher: Pinnaclesports

Druga odsłona tradycyjnego Boxing Day pozwoli Sunderlandowi na odkucie się po planowej porażce z Manchesterem United na Old Trafford. Na Stadium of Light przyjedzie beniaminek z Blackpool i wydaje się, że nawet pomimo niezłej formy

nie ma zbyt dużych szans w starciu z poukładaną ekipą Steve’a Bruce’a z kilkoma niezłymi zawodnikami. Dzikie Koty w tym sezonie nie przegrały ani jednego meczu na swoim boisku w czym zasługa przede wszystkim dobrej organizacji w defensywie, działajacej nawet bez Turnera i Titusa Bramble, ten drugi może już niedługo wrócić na boisko. Oczywiście sporą bronię gospodarzy będzie duet napastników Bent-Gyan, wspomagany Danny’m Welbeckiem, który wrócił do składu. Zdrowieje także Kieran Richardson, który miał problemy z jakąś chorobą.

Blackpool to drużyna, której wyniku nie sposób w tym sezonie przewidzieć choćby dlatego, ze analizując sam skład z trudem prognozowalibyśmy zapewne dla nich inne miejsce niż ostatnie. Ian’owi Holloway’owi udało się jednak z przeciętniaków zbudować dobrą drużynę, która od czasu do czasu potrafi zaskoczyć rywala, jak choćby ostatnio dobre u siebie Stoke City. O fenomenie Hollowaya rozpisują sie gazety na casłym niemal świecie, bo to trener, który niewątpliwie potrafił dotrzeć do swych zawodników. Blackpool gra nieźle na wyjazdach: przy 4 porażkach ma również 4 zwycięstwa i 2 remisy. Ostatnio prócz zwycięstwa z The Potters na uwagę zasługuje także wyjazdowy remis z solidnym Boltonem. Blackpool nie grało jednak dawno z powodu trudnych warunków atmosferycznych co może okazać się atutem gospodarzy. reasumując: wydaje mi się, że Sunderland, szczególnie u siebie, to przeciwnik niezwykle wymagający, szczególnie dla beniaminka, któremu zdarzają się spore wpadki. Dziś trzy punkty zostaną w Sunderlandzie o co powinni zadbać szczególnie napastnicy drużyny gospodarzy.

kasyna gry