gry kasyno przez vpn

INFORMACJE

Walka o e-hazard online w Internecie

Jak wiadomo e-hazard online w Internecie to nic innego jak zakłady bukmacherskie czy też gry losowe on-line. Wiadomo też, że jest on w Polsce zabroniony. Hipotetycznie tego rodzaju działalności mogą być prowadzone tylko i wyłącznie w punktach tak zwanych naziemnych.

W praktyce da się to jednak ominąć. Przeszkodę da się zwalczyć poprzez wykupienie domeny strony internetowej danego kraju, w którym hazard jest dozwolony. Jednak mimo to grający mogą ponieść dość srogie kary. Zazwyczaj jest to wysoka grzywna, ale także pozbawienie wolności nawet do trzech lat. Mimo prawnych ostrzeżeń w Polsce działa kilkanaście takich stron internetowych, na których można zagrać w ruletkę czy też obstawić wynik danego meczu. Okazuje się, że jest to bardzo dobry interes.

Nie powinniśmy więc się dziwić, że właśnie tak się dzieje. Rynek hazardu, szczególnie hazardu internetowego rozwija się bardzo szybko. W Europie rocznie liczba ich wzrasta o około dziesięć procent. Od jakiegoś czasu rząd chce ukrócić procederu internetowego hazardu. Chciałby też monitorować przelewy bankowe na kontach tego rodzaju firm. Umożliwi to sprawdzenie skąd pochodzą pieniądze, które wykorzystywane są w grach losowych albo zakładach. Karę może otrzymać nawet osoba, która umieszcza reklamy zakładów bukmacherskich.

Jak wiadomo ani właściciel takiego biznesu jak e-hazard online w Internecie, ani też uczestnik takich rozgrywek nie płacą żadnych podatków od wygranych. Należy pamiętać, że internetowy hazard tak samo jak każdy inny uzależnia. Internetowy hazard mogą uprawiać nawet nieletni i to jest niebezpieczne. Aby założyć konto na takiej stronie internetowej wystarczy im tylko dowód osoby dorosłej. E-hazard tak samo jak alkohol czy papierosy jest bardzo groźny. W pewnym sensie tego rodzaju hazard może czasem być nawet groźniejszy od normalnego.

kasyna gry