gry kasyno przez vpn

OCZKO

Wytyczne gry Blackjack na pieniądze

Wielu juz wie, że wytyczne gry Blackjack na pieniądze sa niezwykle proste.

W blackjacku do najważniejszych umiejętności, jakie musi posiadać każdy gracz, jest umiejętność nie tylko szybkiego liczenia, ale i szybkiego rozpoznawania wartości poszczególnych kart. Do najbardziej znanych sposobów liczenia kart należy opisana poniżej metoda Hi-Lo,

choć istnieje również kilka innych metod liczenia kart. Poznając je zwiększycie swoje szanse na wygraną. W grze wykorzystuje się standardową talię kart, w której każda karta posiada wartości punktowe.

Wartości kart w blackjacku

Król, Dama, Walet i Dziesiątka – posiadają 10 punktów;
As – ma 1 punkt lub też niekiedy 11 w zależności od sytuacji;
Karty od 2 do 9 posiadają wartość równą wartości karty

Liczenie kart wspominaną metodą Hi-Lo, polega na przypisaniu wszystkim kartom właściwej punktacji.

– karty 10, walet, dama, król, as mają wartość (-1)
– karty 7, 8, 9 mają wartość 0
– karty 2, 3, 4, 5, 6 mają wartość +1

Poprzez sumowanie punktów wartość końcowa wynosi 0. Dlaczego o tym wspominamy, otóż dzięki tej metodzie gracz jest w stanie szybko oszacować, jakie karty pozostały jeszcze w talii. Przy wprawie gracz szybko obliczy, jaka jest wartość wart wyłożonych już na stół, oraz tych, które jeszcze nie zostały wyłożone- jest to ważne gdyż od tego zależy jego dalsza strategia gry przy dobieraniu kart czy podwajaniu stawek. Bowiem jeśli karty na stole mają niski wynik to w talii zostały karty o wysokiej punktacji.

Wytyczne gry Blackjack na pieniądze i przebieg gry BlackJack

Pierwszy ruch należy do krupiera, który tasuje karty i odkłada na stół. Następnie rozpoczyna się obstawianie zakładów, do momentu, gdy krupier sięga po pierwszą kartę, w tym momencie następuje koniec obstawiania. Krupier zaczyna rozdawanie kart od gracza siedzącego po lewej stronie, karty, które zostały rozdane muszą być odkryte. Następny ruch również należy do krupiera, który rozdaje graczom i sobie po drugiej karcie, jednak ostatnia karta krupiera zostaje zakryta. Jeśli gracz już zdobywa Blackjacka krupier wypłaca wygraną w stosunku 3:2.
Jednak podczas gry możliwa jest również taka sytuacja, w której dwie pierwsze karty jednego z graczy będą miały jednakową ilość punktów, wtedy gracz ten może również podzielić je na dwa zakłady. Jednorazowo do stołu z blackjackiem może zasiąść siedem osób, wygrywa jednak ta, której suma kart jest najbliższa liczbie 21.

Jak już wspominaliśmy cel gry to zdobycie 21 punktów. Istnieje jednak kilka układów kart w tej grze. Można tego dokonać, jeśli dostanie się karty z ręki, nie jest to jednak zbyt częsty układ. Powstaje on wtedy, gdy pierwsza karta, jaką gracz dostaje od krupier to np. AS o wartości 11 punktów zaś druga otrzymana od krupiera karta ma wartość, 10 czyli jest to król, dama, walet lub dziesiątka. Jako, że otrzymanie z ręki oczka nie zdarza się jednak zbyt często wygrywa suma punktów zbliżona do tej liczby. Jeśli jednak gracz trafi oczko dostaje 150% zakładu. Z drugiej strony przegrywa każdy, kto przekroczy tą sumę.
Wytyczne gry Blackjack na pieniądze które poznałes wprowadza Cie do gry. Życzymy powodzenia.

kasyna gry